Magyar baloldali kommunisták és trockisták

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=G9Cn8OgbhAs
twitter.com/AnonBabble

I like those dubs

>kommunisták és trockisták
ez kicsit redundáns lett

Go speak niggerish somewhere else, this is a white man's board.

mongols aren't exactly the niggers

ez ugye nem a magyar komcsikereső program bait posztja?

már az a része is redundáns

Fuck off, magyars are our comrades.

Thank you, daddy Soros!

Én már felvedtem a Soros által utalt tüntetési pénzemet. És ön?

nemzeti konzultációt kitöltöttétek?

this. Magyars will get bullet too

Na, elvtársak, ha már így összegyűtűnk. Mondja már meg valaki, hogy a faszomba kellene kinéznie a 21sz-i kommunista politikának matyar kishazánkban?

Illetve: 2018 választások dzsenerál

Te, az mikor jön? Már meg kellett volna érkezzen? Ha igen, akkor én nem kaptam és felmegyek budapestre és panaszt teszek az orbán viktornak az úrhoz, hogy engemet meg sem kérdez itt a nagy demokráciába a jenőhöz.

passz, én ma kaptam. De Pécs egy fosnyelő szóval már a kormányt se érdekli mi jön ide. Azt tudom hogy Pesten már egy hónapja megkapták. Ha szegedi vagy akkor talán meg ki se viszik.

support comrade Vona against his noble fight against Brussels imperialism

*in his

Vona has significantly reformed Jobbik, fyi, to the point when they are EU-friendly boring populist right wing party.


AZ ÉN VÉLEMÉNYEM AZ NEM KELL A ORBÁNNAK? HÁT ENNYIT ÉR AZ ÉN SZAVAZATOM? AKKOR ODA IS ADOM A GYURCSÁNYNAK AZ LEGALÁBB JÓ NYUGDÍJAT ADOTT.

Nem most volt valami újabb botrányotok?

fogalmam sincs

youtube.com/watch?v=G9Cn8OgbhAs

Legyen má valami hiteles magyar baloldali mozgalom, mert a többségnek ennek kapcsán csak Thürmer Gyuszi bácsi jut az eszébe

*blocks your path*

volt egyszer egy négyká ugyebár

de már rég túl vagyunk azon sztem, hogy itt választáson keresztül változtassunk


na elmész a picsába azzal a libsivel (féltékeny vagyok azokra akik soros apánktól több pézt kap mint én

Gulyás egy rózsaszín szocdem megafonnal

te, az a libsi kretén akkora pacifista, hogy még luxemburgot sem merné megölni

Szoktam nézni a műsorát és azon röhögök, h gyakorlatilag ő is "fülke-forradalomban" hisz, mint az Orbán.

mi van a híres polgári elégedetlenséggel?

Akartak valami gigászi összellenzéki tüncit, benne is volt minden pártocska, csak aztán az lmp lemondta, majd utáni egyesével mindenki. Kimondottan hilárius volt nézni marci durciját.

faszság volt az egész szerintem. Orbánt szavazással nem fogjuk eltávolítani.

Azt még le is szarom, úgy őszintén, mert én nem az orbánt akarom eltávolítani, hanem a kapitalizmust.

Basszátok meg ne gondolkozzunk már libsikként ha kommunisták vagyunk, az isten basszon titeket szájba.

*blocks your viewers*

Második proletár forradalom a világon. Második.

PRK tipikusan egy idpolos libsi feminista, aki anarchistának képzeli magát

Geréb Ágnes egy sötét cellában rohadjon meg

Párizsi kommün már nem is számít?

Harmadik proletár forradalom a világon. Harmadik.

Magyarországon nagyon sok olyan anarchista van aki liberálisként gondolkodik, liberálisként cselekszik, és még is azt hiszi magáról, hogy anarchista, pl. a kibaszott LMP-be egy rakat "anarchista" lépett be 2010-ben. Érted? Egy parlamenti közép-bal pártba, anarchista.

Ha meg idpolság: Konok Péter. Ő legalább olvasta marxot, ha szar is (humanista) az értelmezése, de ő meg egy hasznavehetetlen tanácskommunista, aki irtózik minden politikai kollektívától.

Nálunk miért ilyen vérciki az anarchista mozgalom?

Ne haragudj már, de hol nem az?

hol nem az a 21. században?
(görögországon kívül)

...

rák ez a word filter

FUGGIN TANKIES

A zapatistákra gondolsz? Ők inkább autonomisták. Mindenesetre egy teljesen töketlen mozgalom, akik nem voltak képesek az egész országra kiterjedni, így megmaradtak mint turistalátványosság.

Ne haragudj, de ugye tisztában vagy azzal, hogy ők meg pláne nem anarchisták. Olvastad Öcalan politikai elméletét? Nyíltan államot akarnak, a kurdokat egy nemzetállamban egyesíteni.


Tudod ez az az eset, amikor bassza a csőrödet az igazság. A kurdok úgy akarnak autonómiát (Törököktől, Irakiaktól, stv.), hogy közben feladják ugyanazt Amerikának. Én értem, hogy ilyen szar szituban még az ördöggel is lepaktálnak, de ne csináljunk már belőlük komcsi hősöket, bazd meg. Ilyenkor talán át kéne gondolni, hogy mennyire vagy te megalapozva komcsi elméletben, hogy véleményt formálj ilyesmikről. (Mert hogy látványosan szarul.)

Fuggen tangies, persze, meg haha meg hihi, de ugye azzal tisztában vagy, hogy objektíve jobban éltünk rendszerváltás előtt? Az életszínvonalunk megközelítette a nyugatét, baszki, azt azóta meg a harmadik világhoz közelebb állunk.

Magyarként ne vegyük már át egy az egyben (a főképp amcsi és brit tinikből álló) leftipol mémeket kritikai reflexió nélkül. Amúgy meg "tankie" magyarországon elég kevés van (tipikusan Türmer gyuszi bácsi családi vállalkozásában résztvevő emberek) a szó valódi értelmében ('56-os beavatkozást támogató komcsi).

translate.google.com
I was able to learn your shitty language using aids like this, you can do too.

Ok, mais l'anglais n'est pas ma language en fait.
Didn't know the 1919 commune was the result of the third proletarian revolution, that's based. Sucks that you didn't get to establish council communism in 1956 though, that would have been even more based.
Btw, who is this guy ?

That's a Ronald Raegen statue in Budapest, put there by the second Orbán government no less. It's lovely that our self-proclaimed freedom fighters (fidesz) sucks Brussel's, Wasington's, and Moscow's cock while effectively making the majority of the populace believe that they are doing the opposite.

Nem is tudtam hogy létezik olyan…

3 ember és párszáz punk nem számít mozgalomnak.

Miért írsz úgy: mintha most találtál volna ide redditről?

Ráadásul ez nem is igaz, sőt! Ilyenkor talán át kéne gondolni, hogy mennyire vagy te megalapozva Öcalan elméletben, hogy véleményt formálj ilyesmikről. (Mert hogy látványosan szarul.)

Le français non plus on dirait.